Halloween w BEST – straszliwie dobra zabawa!

Halloween w BEST – straszliwie dobra zabawa!

Udostępnij!

Jak co roku do naszego BESTa przy ul. Popiełuszki 28 zawitali niesamowici goście: duchy, czarownie, kościotrupy, zombie i wielu, wielu innych. Każde z nich przyniosło ze sobą upiorne przekąski, które w przerwie między różnymi zajęciami pałaszowało ze smakiem.

Na naszych przerażających uczestników czekała cała masa atrakcji: warsztaty z robienia potwornych Slimów, zajęcia z wypiekania duszków i innych potworków, dział stylizacji gdzie można było zyskać prawdziwie sztuszną ranę oraz liczne konkursy i wyzwania.

Nieco starsi mieli okazję spróbować swoich szans w naszym escape roomie. Czekały na nich zagadki przygotowane przez szalonego naukowca, a w ciężkich sytuacjach wspierającymi byli jego pomagierzy. To co czekało na przekraczających próg “pokoju bez wyjścia” to istne szaleństwo!!!

Ukoronowaniem całego dnia był pokaz Magika! Pan zaprezentował przed swoją publiką różne sztuczki magiczne, które na nie jednym dziecku, a także dorosłym zrobiły spore wrażenie.

Dzieci jak zawsze spędziły miło czas podczas pełnego aktywności dnia. Dzięki różnorodności warsztatów, zabaw oraz konkursów i wyzwań, nie było okazji do nudy.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za miło spędzony dzień. Była to potwornie dobra zabawa 🙂

Do zobaczenia za rok potwory!

Dodaj komentarz