• 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Poznaj prawdę o nas

poznajprawdeKim jesteśmy?
Jest to jedno z najważniejszych pytań, jakie stawiać mogą osoby nieznające BESTA. Odpowiedź na nie jest bardzo trudna i nie zawsze jednoznaczna. Zapraszamy do poznania całej prawdy o nas!

Nie jesteśmy najlepszą szkołą językową
Dzień, w którym uznalibyśmy, że jesteśmy „najlepsi”, byłby jednocześnie dniem naszej porażki. Kto ocenia siebie w ten sposób, ten nie ma potrzeby starać się, ulepszać, ani dążyć do doskonałości, skoro uważa, że już ją osiągnął. Naszym priorytetem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji, udoskonalanie metod nauczania, zwiększanie atrakcyjności zajęć i ulepszanie wyposażenia szkoły. Nie uznajemy się za najlepszych, bo najlepszy nie potrzebuje być lepszy niż jest! Nasza nazwa, BEST, nie jest równoznaczna z samooceną, lecz symbolizuje cel, do którego nigdy nie przestaniemy dążyć. Staramy się, aby każdego dnia nasze zajęcia były lepsze niż dnia poprzedniego. Ocena nie należy do nas, lecz do Państwa. Sprawdźcie nas! Przekonajcie się, jak blisko jesteśmy celu: BEST.

Nie jesteśmy elitarną szkołą językową
Elitarny oznacza „dostępny wybranym, dostępny tylko dla niektórych” („Słownik Wyrazów Obcych” Władysław Kopaliński). Centrum Językowe BEST jest szkołą dostępną dla wszystkich. Nie selekcjonujemy uczniów, ani też nie wyznaczamy kryteriów, które wykluczałyby kogokolwiek ze względu na wiek, zdolności, pozycję społeczną czy stan majątkowy. Każdy jest u nas mile widziany, do każdego potrafimy dostosować metody nauczania, każdemu zapewniamy podejście indywidualne. Nie jesteśmy ekskluzywni, wręcz przeciwnie: stawiamy na uczniowski egalitaryzm! Bez względu na Twoje zdolności językowe lub ich brak, nieśmiałość lub pewność siebie, przekonania i preferencje, powitamy Cię z radością.

Nie jesteśmy najtańszą szkołą językową
Jest wiele tańszych szkół niż BEST. Jak pokazują prawa rynku, za lepszą jakością musi iść wyższa cena, a dla nas wysoka jakość jest najważniejsza. W Centrum Językowym BEST zapewniamy nauczanie przy użyciu wielu atrakcyjnych, nowoczesnych urządzeń. Co więcej, wciąż inwestujemy w najnowsze technologie, usprawniające naukę, a to kosztuje. Nie jesteśmy najtańszą szkołą, ale oferujemy wysoką jakość, a przy tym rozsądne ceny.

Jesteśmy szkołą językową
Nie znajdziecie u nas korepetycji z matematyki, fizyki czy historii. Naszą specjalizacją jest nauczanie języka obcego, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności konwersacyjnych. Wychodzimy z założenia, że można zajmować się wieloma rzeczami, osiągając mierne wyniki lub koncentrować się na jednym zadaniu, ale z to z bardzo dobrym rezultatem. Jesteśmy doskonale wyspecjalizowani w nauczaniu języków obcych. Nasze sale i laboratoria językowe zostały urządzone z myślą o tym celu. Mimo iż świadomi jesteśmy istniejącej potrzeby douczania także z innych przedmiotów, nie chcemy zamieniać centrum języków obcych na centrum zajęć wyrównawczych. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione powody, unikamy również odrabiania z dziećmi prac domowych z języka angielskiego. Na pierwszym planie stawiamy wyćwiczenie biegłości w porozumiewaniu się i trenowanie umiejętności językowych wychodzących poza materiał szkolny.

Oto my - cała prawda o nas